Ügyfélablak

Heti kulturális ajánló: Elvis est az AJAMK-ban

Heti kulturális ajánló
Kultúra

A Pedrofon együttes népszerű táncestjei 2026-ban is folytatódnak. Az együttes első alkalommal január 9-én lép fel az új évben a József Attila téren. Január első péntekén parádés emlékesttel indítja az évet az együttes az AJAMK-ban. Az év utolsó heti kulturális ajánlója következik.

Január 9-én 19:30 órától egy igazán különleges Elvis esttel nyitjuk az új évet az Angyalföldi József Attila Művelődési Központban. A Pedrofon együttes nagy sikerű táncestjei 2026-ban is folytatódnak.

Január elején – immáron hagyományosan Elvis Presley, a Király nagysága előtt adózva – parádés emlékesttel indítja az évet a zenekar és meghívott vendég fellépői. A fergeteges hangulat garantált, a táncos lábakra biztosan szükség lesz ezen az estén is.

 

Vendég fellépők:
Red Roosters zenekar
Plesoczki Marcello
John Lasly
Járeb Barnabás
Czudel Marcell
Zebra Elvis

További információkat ITT talál.

A kerületi kulturális színtereinkről ITT talál részleteket.

További információ és virtuális séta: www.kult13.hu